Home » Технічні умови (ТУ) » Супровід технічних умов. Актуалізація ТУ.

Супровід технічних умов. Актуалізація ТУ.

Супровід технічних умов (ТУ). Внесення змін в ТУ.

Актуалізація технічних умов.

   В статті 6 закону України Про стандартизацію зазначено, що розроблені технічні умови України, що прийняті підприємствами, установами та організаціями – це нормативний документ. Команда висококваліфікованих інженерів готова надати фахову допомогу щодо підтримання розроблених ТУ України в актуальному стані. Дзвоніть нам и ми обов’язково відповімо на всі Ваші питання по телефону +38(095)128-07-57.

  Для збільшення обсягу виробництва продукції або надання послуг підприємцям необхідно постійно рухатися вперед, з одного боку підвищувати якість продукції або послуг, з іншого боку необхідно постійно слідкувати за законодавчими змінами, стосовно прийняття нових стандартів щодо вимог безпеки при виробництві та використанні виробів або наданні послуг.  Вчасне та якісне внесення змін в технічні умови – гарантія підтримання ТУ в актуальному стані.

  Якщо Ви довірите роботу щодо актуалізації ТУ нашим фахівцям, то в стислі терміни дипломовані фахівці проаналізують необхідність внесення змін в ТУ, як щодо технічних даних, конструктивних особливостей, методів контролю відповідності, особливостей транспортування та інших аспектів виробництва, так щодо врахування змін нормативних документів стосовно вказаного продукту або послуги. Кваліфіковані фахівці виконають актуалізацію ТУ та, за необхідності, буде проведена державна реєстрація внесених в технічні умови змін.

Замовити актуалізацію технічних умов, внесення змін до ТУ, державну реєстрацію змін до ТУ. по телефону +38(095)128-07-57 або надіславши листа на електронну адресу manager@desco.com.ua.