Home » Технічні умови (ТУ) » Реєстрация технічних умов

Реєстрация технічних умов

Внесення технічних умов в державний реєстр    

Кваліфіковані фахівці компанії DESCO допоможуть в стислі терміни виконати реєстрацію Технічних умов України (тел.095 128 07 57). Багаторічний досвід роботи розробки технічної документації ( ТУ; технічні паспорти на вироби, обладнання та інше; креслення будь-якої складності; технічні завдання та інше) наших працівників- гарантія проведення якісної експертної оцінки документу Технічні умови України, та  запорука швидкого внесення ТУ в державну базу Технічних умов України. Ми заощадимо Ваші кошти та час в разі необхідності отримання при реєстрації ТУ України будь-якого узгодження  Технічних умов з державними контролюючими органами.  

Після розробки  власного стандарту на продукцію, тобто нормативного документу Технічні умови України (ТУ),  перед виробником встає питання  : «А чи потрібно реєструвати документ Технічні умови в державних органах реєстрації?»

Законодавство України залишає відповідь на це питання на розсуд власника Технічних умов, тобто виробника продукції або надавача послуг.

Фахівці нашої компанії радять приймати рішення щодо реєстрації Технічних умов в залежності від мети розробки ТУ:

–  Технічні умови розроблені на продукцію, що випускається з метою реалізації;

– Технічні умови розроблені на  виробниче обладнання, що використовується у виробничому процесі.

В першому випадку ми радимо  реєструвати Технічні умови (ТУ) в державному органі реєстрації, тому що участь в тендері або реалізація продукції через великі мережеві торгівельні заклади неможлива без зареєстрованих ТУ на продукцію.

В другому випадку рішення приймається в залежності від виду обладнання та умов виробництва. Іноді для введення обладнання в експлуатацію достатньо Технічних умов без реєстрації.

Наші фахівці кваліфіковано допоможуть Вам обрати оптимальне рішення щодо реєстрації Технічних умов.  Звертайтесь до нас за телефоном (095)128-07-57