Home » Розробити Технічні умови на обладнання

Розробити Технічні умови на обладнання

  Замовити розробку технічних умов на обладнання в кампанії DESCO – це гарантія отримання документу Технічні умови, що відповідає діючим нормам СОУ КЗПС 74.9-003:2016.

  Розробка технічних умов на обладнання в кампанії DESCO– це гарантія отримання документу Технічні умови, в якому будуть встановлені технічні вимоги, яким повинно відповідати саме Ваше обладнання  та визначені процедури, за допомогою яких може бути встановлено, чи дотримані такі вимоги, з урахуванням наявних на підприємстві ресурсів та засобів контролю.

  Розробити технічні умови на обладнання в кампанії І DESCO – це гарантія врахування в  документі Технічні умови норм  кодексів усталеної практики, які містять рекомендації щодо процедур монтажу, технічного обслуговування або експлуатації Вашого обладнання.

 Фахівці кампанії DESCO  мають інженерну освіту та технічно грамотно можуть розробити технічні умови України на обладнання ( тел. +38(095)128-07-57 ), при необхідності інженери розроблять весь комплект технічної документації ( технічний паспорт на обладнання, настанову щодо експлуатації обладнання, креслення обладнання та інше).

  Кампанію DESCO здійснюється розробка  технічних умов України на будь-який тип обладнання.