Home » Технічні умови(ТУ) – ключ до високої якості продукції.

Технічні умови(ТУ) – ключ до високої якості продукції.

Замовлення на розробку технічних умов в нашій компанії – гарантия отримання нормативного документу, який згідно з Законом України «Про стандартизацію» стане стандартом якості Вашій продукції. Відповімо на всі ваші запитання по телефону 095 128 07 57.

Технічні умови-це нормативний документ, який встановлює технічні вимоги, якім повинна відповідати продукція, процес або послуга, та вказує процедури, за допомогою яких може бути встановлено виконання цих умов – так визначений термін «технічні умови» в законі «Про стандартизацію.

Іншими словами, Технічні умови України (ТУ У) –документ, що встановлює вимоги до якості продукції. В ТУ У для забезпечення заявлених характеристик якості встановлюються засоби оцінки відповідності обов’язковим вимогам безпеки. Для підтримки якості продукції за високому рівні в технічних умовах вказуються методи випробування виробів ( періодичність, контроль, виміру та інше).

Технічні умови(ТУ), що розроблені з дотриманням всіх діючих кодексів сталої практики, технічних регламентів, а також діючих в Україні ДСТУ- є важливою ланкою в досягненні високих якісних показників продукції або послуг, як в процесі підготовки серійного виробництва нових виробів, так і для продукції, яка виготовляється протягом тривалого часу. Великий досвід наших інженерів в сфері розробки технічної документації дозволяє побачити та відобразити в ТУ основні конструктивні та/або технологічні особливості Вашій продукції.

Розробка технічних умов включає повний аналіз нормативної документації, щодо безпеки виробництва та експлуатації Вашій продукції.

Розробка ТУ починається з проведення технічної експертизи складових компонентів безпеки як процесу виробництва Вашій продукції, так і процесу її експлуатування. Наші висококваліфіковані фахівці визначать повноту виконання встановлених вимог безпеки щодо Вашій продукції, за наявності конструктивних або технологічних проблем наші інженери нададуть допомогу в їх вирішенні.

Фахово розроблені ТУ- захист виробника продукції від суперечок в арбітражному процесі щодо результатів контроля якості товару за рахунок детального опрацювання в тексті нормативного документу «Технічні умови» форми та методів контролю за дотриманням вимог виробництва, фасування, маркування, зберігання та доставки. Юристи радять в договорах поставки описувати якість продукту посилаючись на документи організації –виробника, в тому числі ТУ.

Телефон для довідок 095 128 07 57.

Електронна адреса  manager@desco.com.ua