Home » Розробити технічні умови на атракціон

Розробити технічні умови на атракціон

Фахівці компанії DESCO допоможуть розробити технічні умови на атракціон (тел.095 128 07 57).

Після створення найкращого атракціону виробник стикаєтеся з проблемою оформлення пакету документів для введення його в експлуатацію.

Для отримання дозволу на використання атракціону необхідно мати технічний паспорт та настанову щодо експлуатування атракціону. В деяких випадках доцільно об’єднати  ці два документа в один.

В технічному паспорті та/або настанові щодо експлуатування в обов’язковому порядку вказується яким затвердженим нормативним документам (стандартам) відповідає атракціон.

З огляду на унікальність виробу в більшості випадків не існує затвердженого стандарту, якому повністю відповідає атракціон. Саме тому ми пропонуємо відповідно до вимог закону України «Про стандартизацію» розробити власний стандарт виробника атракціонів, стандарт, що називається «Технічні умови».

При розробці Технічних умов інженери компанії DESCO врахують всі діючі нормі безпеки щодо Вашого виробу.

Для розробці технічних умов фахівцям буде необхідно отримати від Вас наступну інформацію:

– Технічні характеристики атракціону;

– Короткий опис принципу роботи;

– Загальний вид атракціону.

Якісна розробка технічного документу «Технічні умови» може бути виконана  лише фахівцями що мають технічну освіту та багаторічний досвід.

Після розробки технічних умов, за необхідністю, ми погодимо та зареєструємо  цей документ у відповідних державних структурах.

Якщо у Вас виникли питання чекаємо Вашого дзвінка за номером тел. 095 128 07 57.