Home » Розробка та узгодження технічних умов

Розробка та узгодження технічних умов

Розробка та погодження Технічних умов – запорука підвищення якості продукції.

Законом України «Про стандартизацію» в разі відсутності національних стандартів на продукцію чи послуги надано право виробнику продукції (надавачу послуг) самостійно розробити нормативний документ на свою продукцію ( послуги). 

Таким документом відповідно до вимог закону «Про стандартизацію» є Технічні умови (ТУ). Технічні умови встановлюють вимоги, яким повинна відповідати продукція (послуги) та визначають методи контролю дотримання цих вимог. Тобто самостійно розроблені Технічні умови – це стандарт, що підтверджує якість вашої продукції.

Розроблені вами технічні умови стануть якісним стандартом при дотриманні наступних умов:

– в ТУ вказана повна технічна характеристика виробу (послуги);

– в ТУ враховано всі вимоги щодо продукції (послуг), що затверджені національними стандартами або іншими нормативними документами;

– ТУ відповідають всім вимогам законодавства щодо розробки Технічних умов.

Пропонуємо допомогу в розробці Технічних умов. Наші спеціалісти мають технічну освіту та багаторічний досвід розробки всіх видів технічних документів (телефон для довідок +38(095)128-07-57).

Закон «Про стандартизацію» не зобов’язує виробника продукції (надавача послуг) реєструвати ТУ в державному органі стандартизації, але якщо ви плануєте брати участь в тендері, ця вимога стає обов’язковою.

Для внесення документу Технічні умови в державний реєстр орган стандартизації в залежності від виду продукції може вимагати висновки відповідних державних структур щодо врахування положеннями ТУ всіх вимог безпеки, що встановлені для вказаної продукції. До речі наявність цих висновків в подальшому значно спростить отримання інших дозвільних документів.