Home » Розробити технічні умови

Розробити технічні умови

Розробляємо Технічні умови на обладнання, продукцію та/або спосіб виготовлення таким чином, щоб вони були стандартом якості виробництва та надійним помічником підвищення показників продажу продукції.

Надаємо фахову допомогу в проведені робіт по впорядкуванню технічної документації на підприємстві, виконуємо роботи щодо стандартизації продукції та процесів виготовлення виробів.

 Загальними  положеннями Закону України Про стандартизацію, що прийнятий у 2014 році зі змінами від 2015 року та  2018 року чітко визначено термін  технічні умови.

Технічні умови ( ТУ)  – нормативний документ, що встановлює технічні вимоги, яким повинна відповідати продукція, процес або послуга, та визначає процедури за допомогою яких може бути встановлено, чи дотримані такі вимоги.

Технічні умови України – документ, який застосовуються з метою стандартизації у сфері господарювання.

Відповідно до закону України Про стандартизацію продукція , процеси або послуги повинні відповідати технічним регламентам, стандартам, кодексам усталеної практики та технічним умовам. 

Розробити технічні умови – право кожного виробника продукції, виконувача процесу або надавача послуг. 

Розробка технічних умов – процес створення власного стандарту підприємства з урахуванням своїх господарських потреб та технічних можливостей.

Технічні умови, прийняті на підприємстві в Україні застосовуються на добровільній основі.

Право власності на технічні умови в Украйні належить підприємствам та організаціям, що розробили та використовують технічні умови в своїй господарський діяльності . Прийняття документу технічні умови підприємством, установою або організацією, що здійснює стандартизацію, необхідно для підтвердження права власності на ТУ. 

Розробка технічних умов в Україні здійснюється на державній мові.  

Спеціалісти компанії DESCO фахово допоможуть розробити ТУ будь якої складності на обладнання, виріб, продукцію тощо. Розробка ТУ займає час від двох тижнів до місяця.

 Розробка Технічних умов в Україні (ТУ У) базується на вимогах:

– СОУ КЗПС74.9-02568182-003:2016 «Технічні умови України. Настанови щодо типової побудови, викладення, оформлення, позначення, прийняття» ;

-закону України «Про стандартизацію»  та інших.

Інженери компанії DESCO поможуть розробити технічний паспорт на обладнання, технічний паспорт на виріб, технічний паспорт на виробничу лінію, технічний паспорт на атракціон, виготовить креслення та інші технічні документи. 

Замовити технічні умови Ви можете по телефону
+38(095)128-07-57 або надіславши листа на електронну скриньку manager@desco.com.ua.

Наш менеджер відповість на всі Ваші питання.